Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Yaban Halkı

35,00 TL

 

22,75 TL

Yaban Halkı

 
Farallone Adası’nda, Şehir sakinlerinin bir enerji kaynağı olan yıldızaltınına karşı duyduğu açgözlülük, duvarların ardındaki Yaban Halkı’nın hayatını tehlikeye atmaktadır.
 
Yıllar önce yaşanan Yıkılış’ın tekrarlanmasını engellemek ve Farallone topraklarındaki yaşamı korumak için görevlendirilen iki yavru yaban tavşanı ve onların küçük insan arkadaşları Tin ile Comfrey, Farallone Adası’na can veren yıldızlatınını korumak için son derece zorlu ve büyülü bir maceraya atılırlar. Ve bu olağanüstü yolculuklarında, en küçük karıncadan en boz cadıya kadar karşılaştıkları her bir canlı, sevdikleri toprakları kurtarmada çok önemli bir role sahiptir.
 
Sylvia V. Linsteadt, Yıldızaltını Günlükleri Serisi’nin ilk kitabı Yaban Halkı’nda, fantastik kurguyu çevresel bir mesajla birleştirerek okurunu merak dolu, büyüleyici ve masal tadında, zamansız bir maceraya davet ediyor!
 
6-7-8. Sınıf
 
Temalar: Toplum Hayatı, Zaman ve Mekân, Birey ve Toplum, Kavramlar ve Çağrışımlar, Duygular ve Hayaller, Değerlerimiz, Doğa ve Evren, Hak ve Özgürlükler, İletişim, Sevgi, Aile, Dayanışma, Paylaşmak, Arkadaşlık, Fabl

Kitap Adı: Yaban Halkı

Orjinal Adı: The Wild Folk

Çeviren: Gökçe Yavaş

Resimleyen:

Özellikler: 408 sayfa, 13×19 cm, karton kapak, siyah-beyaz

Yayın Tarihi: 23.09.2020